Medarbejdere

Telefonnr. Navn, Jobtitel, E-mail, Enhed (Bygning, rum)
Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Sørensen, Kim It-medarbejder ks@dent.au.dk +4540526642 1614, 384
Tagesen, Jan Afdelingstandlæge jan.tagesen@dent.au.dk +4587168084 1614, 199
Tambjerg, Ida videreuddannelsesstuderende idatambjerg@dent.au.dk +4587167429 1613, 419
Taneja, Pankaj Adjunkt pantaneja@dent.au.dk +4587168073 1614, 199A
Thomassen, Jannie Klinikassistent jthomasen@dent.au.dk +4587167501 1613, 216
Thomsen, Anette Aakjær Laborant aat@dent.au.dk +4587168154 1611, 257
Thomsen, Maja Ledelseskonsulent maja@dent.au.dk +4593522936
Thordrup, Marianne Klinisk lærer marianne.thordrup@dent.au.dk 1613, 222
Tolboe, Helle Leder for FK helle.tolboe@dent.au.dk +4520911274 1610, 391
Tornslev, Vivi Klinikassistent vivi@dent.au.dk +4587167492 1613, 013
Toudal, Liselotte Tandplejer toudal@dent.au.dk
Tranberg, Susanne Klinisk lærer sutr@dent.au.dk
Urban, Thomas au28059@dent.au.dk
Vad, Nynne Maria Juul Klinisk lærer nyva@dent.au.dk
Vassis, Stratos videreuddannelsesstuderende stratos.vassis@dent.au.dk
Vedsted, Marianne Klinisk lærer marianne.vedsted@dent.au.dk 1613, 322
Vejs, Amalie Carlsen Klinikassistent amve@dent.au.dk
Verna, Carlalberta Ekstern carlalberta.verna@dent.au.dk
Vestergaard, Kathe Jill Klinikassistent kathew@dent.au.dk +4523382423 1613, 364
Viborg, Signe Marie Akademisk medarbejder sivi@dent.au.dk +4528251984 1614, 387
Videbæk, Anja anvi@dent.au.dk
Vilhelmsen, Dorthe Ravn dorthe.vilhelmsen@dent.au.dk +4587167431 1613, 130
Villadsen, Margrethe Klinikassistent grethe.villadsen@dent.au.dk +4587167411 1614, 276
Villefrance, Julie Suhr Ph.d.-studerende jsv@dent.au.dk
Vindbjerg, Charlotte Koch Klinikassistent ckv@dent.au.dk +4587167424 1610, 292
Wang, Kelun Adjungeret lektor kelun@dent.au.dk
Wenzel, Ann Professor awenzel@dent.au.dk +4571700718 1613, 131B
Woetmann, Jette Helene Studiesekretær jwoetmann@dent.au.dk +4528992257 1614, 379
Wolff, Jan Professor jan.wolff@dent.au.dk +4524625382 1614, 191
Würtz, Vibeke Afdelingstandlæge vibeke.wurtz@dent.au.dk +4587167436 1613, 416
Yang, Shuting Ph.d.-studerende shuting.yang@dent.au.dk
Zielke, Sabine Undervisningsassistent sabzi@dent.au.dk 1614
Ørsted, Henriette Undervisningsassistent henriette@dent.au.dk 1614, 375
Østergaard, Charlotte Lund Klinikassistent cl@dent.au.dk +4587167501
Østergaard, Erling Ekstern lektor eostergaard@dent.au.dk