Medarbejdere

Telefonnr. Navn, Jobtitel, E-mail, Enhed (Bygning, rum)
Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Qvist, Vivi Tandlæge vqvist@dent.au.dk +4523476232 1614, 387
Raittio, Eero Juhani Postdoc raittioe@dent.au.dk
Ranjkesh, Bahram Adjunkt br@dent.au.dk 1610, 380
Rasmussen, Christina Institutsekretær cr@dent.au.dk +4587168159 1610, 191
Rasmussen, Dorthe Klinisk lærer dr@dent.au.dk
Rasmussen, Jan Ulrik Institutsekretariatsleder jur@dent.au.dk +4526240680 1614, 399A
Rasmussen, Jens Stein Bang Klinisk lærer jb@dent.au.dk
Rasmussen, Renata Klinikassistent renatar@dent.au.dk +4523476082 1614, 387
Raun, Dorte Akademisk medarbejder draun@dent.au.dk 1610, 178
Razdan, Ankur Ph.d.-stipendiat araz@dent.au.dk
Reggelsen, Birgitte Afdelingssekretær bhr@dent.au.dk +4587168068 1614, 383
Reinholdt, Cæcilie Basse Klinisk lærer caeciliebasse@dent.au.dk
Reis, Isabella Neme Ribeiro dos Gæste PhD isabellareis@dent.au.dk
Rendbæk, Helena Radiograf here@dent.au.dk +4587167424
Renner, Nicole Klinisk lærer nicole.renner@dent.au.dk
Rikvold, Pernille Ph.d.-studerende ptr@dent.au.dk
Ryesberg-Olsen, Lene Faglærer lener@dent.au.dk +4520304027 1610, 184
Rønnow, Malene Klinisk lærer maleneronnow@dent.au.dk
Sabljic, Sanja Klinisk lærer sasa@dent.au.dk
Sago, Teppei Gæsteforsker teppei.sago@dent.au.dk
Sailer, Irena
Sankiewicz, Monika Joanna videreuddannelsesstuderende monika@dent.au.dk +4587167429
Schlafer, Sebastian Lektor sebastians@dent.au.dk +4587167451 1610, 480
Schmidt, Malene Hørnø Tandlæge malene.schmidt@dent.au.dk +4587138990 1614
Schmidt, Mette videreuddannelsesstuderende mette.schmidt@dent.au.dk +4587167429 1613, 411
Schmidt, Otto Hansen Afdelingstandlæge otto.schmidt@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Schropp, Lars Lektor schropp@dent.au.dk +4526160911 1613, 116
Sefidroodi, Mohammedreza videreuddannelsesstuderende sefidroodim@dent.au.dk +4587167429 1613, 413
Sejthen, Heidi Kjærhede Undervisningsassistent hksejthen@dent.au.dk 1614
Sibbersen, Annette Svensson Klinikassistent asibbe@dent.au.dk +4587167086 1613, 364
Sjøstrøm, Karin Voss Faglærer kvdamgaard@dent.au.dk +4522144248 1613, 112
Skouborg, Clara Valentin videreuddannelsesstuderende cvs@dent.au.dk
Sloth, Thomas Erlang Systemudvikler tes@dent.au.dk +4587168541 1611, 244
Sonnichsen, Anders Sonnich Nørskov Klinisk lærer asso@dent.au.dk
Spin-Neto, Rubens Lektor rsn@dent.au.dk +4542434836 1613, 129A
Staun Larsen, Line Adjunkt line.staun@dent.au.dk +4587168479 1610, 472
Steffensen, Thomas Hvashøj videreuddannelsesstuderende steffensen@dent.au.dk +4587167429 1613, 415
Stendahl, Ida Brink Deigaard Klinikassistent ida@dent.au.dk +4587168097 1614, 173
Stokholm, Rie Afdelingstandlæge rie.stokholm@dent.au.dk +4587167424 1610, 298
Stoustrup, Peter Bangsgaard Lektor pstoustrup@dent.au.dk +4561334464 1610, 493
Strickertsson, Troels Klinisk lærer ts@dent.au.dk +4587167436
Suzanowicz-Szymczak, Paulina videreuddannelsesstuderende paulinas@dent.au.dk +4587167429 1613, 419
Svanholm, Annette Smed Faglærer ans@dent.au.dk +4520369242 1610, 181
Svensson, Peter Professor, Sektionsleder peter.svensson@dent.au.dk +4524633009 1611, 344
Svenstrup, Martin Klinisk lærer martinsvenstrup@dent.au.dk
Szymczak, Maciej Gæsteforsker szymac@dent.au.dk
Sølvsteen, Maria Hjortlund Klinikassistent mhs@dent.au.dk +4587167501
Søndergaard, Mia Klinisk lærer mia.sondergaard@dent.au.dk
Sørensen, Anders Wedel Klinisk lærer aw@dent.au.dk
Sørensen, Camilla Klinisk lærer cs@dent.au.dk 1613, 222