Medarbejdere

Telefonnr. Navn, Jobtitel, E-mail, Enhed (Bygning, rum)
Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Corydon, Karen Louise Klinisk lærer klcorydon@dent.au.dk 1613, 222
Dalsager, Christina Mariager Klinisk lærer chridal@dent.au.dk
Dalstra, Michel Lektor michel.dalstra@dent.au.dk +4587168131 1613, 429
Damgaard, Tove Sekretær td@dent.au.dk +4593508087 1610, 490
Dichmann, Josephine videreuddannelsesstuderende jd@dent.au.dk
Dige, Irene Lektor idige@dent.au.dk +4587168162 1610, 486
Drost, Katja Afdelingstandlæge katjadrost@dent.au.dk
Egebæk, Gitte Klinikassistent gittee@dent.au.dk +4587167501 1613, 027
Ejlerskov, Chris Tandtekniker cejlerskov@dent.au.dk +4587167087 1610, 376
Ellefsen, Birita Sofia Studielektor bell@dent.au.dk
Eriksen, Sussi Bebe Klinikassistent sube@dent.au.dk +4587167424 1610, 292
Exposto, Cristina Rocha Ph.d.-studerende c.exposto@dent.au.dk
Exposto, Fernando Adjunkt fernando.exposto@dent.au.dk 1610, 372
Ferlias, Nikolaos nferlias@dent.au.dk
Fischer, Linda Klinikassistent linda.fischer@dent.au.dk +4587167438 1613, 316
Frahm, Rubi Uglsø Klinisk lærer rf@dent.au.dk
Frandsen, Helle Toftgaard Klinisk lærer helle.toftgaard@dent.au.dk +4587167428 1614, 191
Fredslund, Jannie Neess Refslund Klinikassistent jannie.fredslund@dent.au.dk +4587167429 1613
From, Birthe Sølvsten Klinisk lærer birthe.from@dent.au.dk
Fuglsig, Joao Marcus De Carvalho E Silva Ph.d.-studerende fuglsig@dent.au.dk
Færch, René Palomares Klinisk lærer faerch@dent.au.dk
Gammelgaard, Inger Undervisningstandlæge igammelgaard@dent.au.dk
Garcia, Javier Laboratorietekniker javier.garcia@dent.au.dk +4587168134 1611, 251
Gilbjerg, Henrik Eggen Klinisk lærer henrikgilbjerg@dent.au.dk
Gjelstrup, Malene Marie Klinisk lærer mgjelstrup@dent.au.dk
Gjesse, Dorte Thygesen Undervisningstandlæge dgjesse@dent.au.dk 1610, 178
Gjørup, Hans Ekstern hans.gjorup@dent.au.dk +4520776811 1613, 154
Glavind-Teute, Charlotte Sekretær chagt@dent.au.dk +4593522933
Goodall, Julie Bladt Ledelseskonsulent jig@dent.au.dk +4524970213
Gregersen, Anita Klinikassistent angr@dent.au.dk +4587167492 1613, 316
Gregersen, Lars Tekniker lg@dent.au.dk +4528992486 1610, 096
Grønbeck, Anders Afdelingstandlæge anders.gronbech@dent.au.dk
Grønfeldt, Tanja tghorsens@hotmail.com
Grønkjær, Lene Laboratorietekniker lgroenkjaer@dent.au.dk +4587168093 1611, 229
Gunnarsdóttir, Sandra videreuddannelsesstuderende sandragunnars@dent.au.dk +4587167429 1613, 411
Gøkhan, Muhammed Alparslan Ph.d.-studerende mag@dent.au.dk
Haddadi, Yasser Afdelingstandlæge yasser.haddadi@dent.au.dk
Haji, Sheerfan Tandtekniker sheerfan@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Hansen, Sasha Kostending sakha@dent.au.dk
Hartig, Lill Egekvist lhat@dent.au.dk
Bendixen, Karina Haugaard Afdelingstandlæge karina.bendixen@dent.au.dk +4587168259 1610, 390
Haugsted, Bente Holm Klinikassistent bhaugsted@dent.au.dk +4587168147 1611, 355
Hedegaard, Mette Gæsteforsker mettehedegaard@dent.au.dk
Hejle, Jan undervisnings tandlæge janhejle@dent.au.dk +4551739659 1610, 176
Henriksen, Uwe Vestergaard uwe@dent.au.dk 1610, 376
Hermann, Nanna Heidelbach nhh@dent.au.dk
Hermansen, Mette Klinikassistent mette@dent.au.dk +4587168097 1614, 173
Hjorth, Tine Afdelingstandlæge tine.hjorth@dent.au.dk +4587167436 1613, 418
Hoeg, Anne Marie Faglærer amhoeg@dent.au.dk +4521998943 1610, 181
Holze, Mette Møller Undervisningsassistent mmoeller@dent.au.dk 1610, 181