Medarbejdere

Søg efter en person

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Kolstrup, Elsebeth Sejr
Korsholm, Sisse Claudia Undervisningsassistent sc@dent.au.dk 1614
Futarmal Kothari, Simple Klinisk lærer simple.futarmal@dent.au.dk 1610, 372
Kraft, David Christian Evar dck@dent.au.dk +4587168071
Krause-Kjær, Vibeke Nørskov Klinikassistent vkk@dent.au.dk +4587167492 1613, 316
Kristensen, Charlotte Bansmann Klinikassistent cb@dent.au.dk +4587167501 1613, 216
Kristensen, Kasper Dahl Afdelingstandlæge kdki@dent.au.dk
Kristensen, Kathrine Dahl kdk@dent.au.dk
Kristensen, Mathilde Frost Ph.d.-studerende mfk@dent.au.dk
Kristensen, Sussie Klinikassistent sukr@dent.au.dk +4587167411 1614, 276
Kristjánsdóttir, Klara klakr@dent.au.dk
Krogsgaard, Christian Aalund Klinisk lærer caak@dent.au.dk
Kruse, Casper Adjunkt casper.kruse@dent.au.dk +4593508082
Küseler, Annelise Afdelingstandlæge annelise.kuseler@dent.au.dk +4587167495 1613, 416
Langgaard, Hanne Sekretær hanne.langgaard@dent.au.dk +4528992093 1611, 346
Larsen, Janne Marie Grønhøj Afdelingstandlæge janne@dent.au.dk
Larsen, Karin Møller Tandtekniker kjensen@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Laspia, Aikaterini Klinisk lærer aikaterini.laspia@dent.au.dk +4587167429 1613, 414
Lau, Ellen Frandsen Lektor ellen.frandsen@dent.au.dk +4540157495 1610, 282
Laursen, Mette Nygaard Klinikassistent mela@dent.au.dk +4587167492
Laursen, Morten Godtfredsen Afdelingstandlæge mortengl@dent.au.dk +4587167435 1613, 416
Leegård, Helle Sundhedsfaglig personaleleder af klinikassistenterne hele@dent.au.dk +4528992077 1613, 344
Lentz, Sirichan Klinikassistent sirilentz@dent.au.dk
Leonhardt, Dirk Cheftekniker dirk.leonhardt@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Lindelof, Dorte Specialkonsulent dlindelof@dent.au.dk +4522322729 1613, 445
Linderup, Mette Werner Ph.d.-studerende mwl@dent.au.dk
Lindtoft, Ulla Bæk Sektorleder, ledende tandlæge lindtoft@dent.au.dk +4587167098 1614, 393
Lomholt, Lisbeth Brixen Klinisk lærer lomholt@dent.au.dk
Lopez, Rodrigo Professor - Sektionsleder rlopez@dent.au.dk +4587168112 1610, 284
Løvschall, Henrik Lektor loev@dent.au.dk +4587168118 1611, 044
Lund, Kirsten Refslund kirsten.lund@dent.au.dk
Lundberg, Inger Klinisk lærer inlu@dent.au.dk
Lyk, Jeanette Undervisningsassistent j.lyk@dent.au.dk +4587167323 1613, 366
Læssøe-Arendt, Kristine Klinisk lærer kla@dent.au.dk
Lüttge, Birgitte klinikleder birgitte@dent.au.dk +4593521932 1614, 199B
Maarup, Annette Klinisk lærer maarup@dent.au.dk
Madhan, Sivaranjani Ph.d.-studerende sri@dent.au.dk
Madsen, Jannie Slot Klinikassistent jannie.slot.madsen@dent.au.dk +4521844773 1613, 123
Madsen, Sussi Bioanalytiker sussi.madsen@dent.au.dk +4587168136 1611, 241
Maljaei, Ensiyeh Gæsteforsker emal@dent.au.dk
Mamos, Anna Agnieszka klinisk tandtekniker anma@dent.au.dk 1610
Manhemm, Jackie Westergaard Klinikassistent jackiew@dent.au.dk
Mansoorihaghighi, Shekoofe Klinikassistent shek@dent.au.dk +4587167501
Manzolli Leite, Fabio Renato Lektor fabio@dent.au.dk +4587168196 1610, 398
Martinussen, Lene Meilstrup Studieleder martinus@dent.au.dk +4587167241 1614, 389
Mathiesen, Søren Læssøe Studielektor slm@dent.au.dk
Matzen, Louise Hauge Lektor louise.hauge.matzen@dent.au.dk +4587167457 1613, 110
Molsen, Sanne Undervisningsassistent molsen@dent.au.dk +4587167097 1614, 382
Moore, Rod Klinisk lærer rod.moore@dent.au.dk +4587167334 1613, 322
Mortensen, Anne Agger Tandlæge anneagger@dent.au.dk +4587167429 1613, 416