Medarbejdere

Søg efter en person

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Dalstra, Michel Lektor michel.dalstra@dent.au.dk +4587168131 1613, 429
Damgaard, Tove Sekretær td@dent.au.dk +4593508087
Dige, Irene Lektor idige@dent.au.dk +4587168162 1610, 486
Ditlefsen, Gitte Bak Institutsekretær gitte.ditlefsen@dent.au.dk +4587168145
Egebæk, Gitte Klinikassistent gittee@dent.au.dk +4587167497 1614, 189
Ejlerskov, Chris Tandtekniker cejlerskov@dent.au.dk +4587167087 1610, 376
Eriksen, Sussi Bebe Klinikassistent sube@dent.au.dk +4587167424 1610, 292
Eskandarion, Solmauz Gæsteforsker solmaz.e@dent.au.dk +4587168148 1610
Exposto, Cristina Rocha Ph.d.-studerende c.exposto@dent.au.dk
Exposto, Fernando Adjunkt fernando.exposto@dent.au.dk 1610, 372
Ferlias, Nikolaos nferlias@dent.au.dk
Fischer, Linda Klinikassistent linda.fischer@dent.au.dk +4560667062 1613, 316
Frahm, Rubi Uglsø Klinisk lærer rf@dent.au.dk
Frandsen, Helle Toftgaard Klinisk lærer helle.toftgaard@dent.au.dk +4587167428 1614, 191
Fredslund, Jannie Neess Refslund Klinikassistent jannie.fredslund@dent.au.dk +4587167429 1613
From, Birthe Sølvsten Klinisk lærer birthe.from@dent.au.dk +4587167334 1613, 322
Fuglsig, Joao Marcus De Carvalho E Silva Ph.d.-studerende fuglsig@dent.au.dk
Gammelgaard, Inger Undervisningstandlæge igammelgaard@dent.au.dk
Garcia, Javier Laboratorietekniker javier.garcia@dent.au.dk +4587168134 1611, 251
Gilbjerg, Henrik Eggen Klinisk lærer henrikgilbjerg@dent.au.dk
Gjesse, Dorte Thygesen Undervisningstandlæge dgjesse@dent.au.dk +4587167081 1610, 178
Gjørup, Hans hans.gjorup@clin.au.dk +4520776811
Goodall, Julie Bladt Ledelseskonsulent jig@dent.au.dk +4524970213
Gregersen, Anita Klinikassistent angr@dent.au.dk +4587167492 1613, 316
Gregersen, Lars Tekniker lg@dent.au.dk +4587167417 1610, 096
Grønbeck, Anders Klinisk lærer anders.gronbech@dent.au.dk
Grønfeldt, Tanja tghorsens@hotmail.com
Grønkjær, Lene Laboratorietekniker lgroenkjaer@dent.au.dk +4587168093 1611, 229
Gunnarsdóttir, Sandra videreuddannelsesstuderende sandragunnars@dent.au.dk
Gøkhan, Muhammed Alparslan Scholarstipendiat mag@dent.au.dk
Haddadi, Yasser Afdelingstandlæge yasser.haddadi@dent.au.dk
Haji, Sheerfan Tandtekniker sheerfan@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Hansen, Sasha Kostending Tandplejer sakha@dent.au.dk 1613, 418
Hartig, Lill Egekvist lhat@dent.au.dk
Haubek, Dorte Professor dorte.haubek@dent.au.dk +4587168092 1610, 471
Bendixen, Karina Haugaard Afdelingstandlæge karina.bendixen@dent.au.dk +4587168259 1610, 390
Haugsted, Bente Holm Klinikassistent bhaugsted@dent.au.dk +4587168147 1611, 355
Havemann, Estrid Klinisk lærer estrid_h@dent.au.dk
Heidmann, Jens Munck heidmann@dent.au.dk
Hejle, Jan undervisnings tandlæge janhejle@dent.au.dk +4551739659 1610, 176
Henriksen, Uwe Vestergaard uwe@dent.au.dk +4587167089 1610, 376
Hermann, Nanna Heidelbach nhh@dent.au.dk
Hermansen, Mette Klinikassistent mette@dent.au.dk +4587168097 1614, 173
Herskind, Susanne Afdelingstandlæge suhe@dent.au.dk
Hjorth, Tine Afdelingstandlæge tine.hjorth@dent.au.dk +4587167435 1613, 418
Hoeg, Anne Marie Faglærer amhoeg@dent.au.dk +4521998943 1610, 181
Holze, Mette Møller Undervisningsassistent mmoeller@dent.au.dk 1610, 181
Hornhaver, Helle Tandlæge, koordinator for efter- og videreuddannelse, Erhvervsam hornhaver@dent.au.dk +4528992279 1614, 388
Hornsleth, Inger Faglærer ihornsleth@dent.au.dk +4587167092 1613, 451
Hove, Lise Psykolog hove@dent.au.dk +4587168278 1614, 386