Medarbejdere

Søg efter en person

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Kolstrup, Elsebeth Sejr
Futarmal Kothari, Simple Postdoc simple.futarmal@dent.au.dk
Krabbe, Birthe Sand
Kraft, David Christian Evar Lektor dck@dent.au.dk +4587168071 1611, 222
Krause-Kjær, Vibeke Nørskov Klinikassistent vkk@dent.au.dk +4587167492 1613, 316
Kristensen, Charlotte Bansmann Klinikassistent cb@dent.au.dk +4587167426 1613, 216
Kristensen, Kasper Dahl Postdoc kdki@dent.au.dk +4587167481
Kristensen, Mathilde Frost Ph.d.-studerende mfk@dent.au.dk
Krogsgaard, Christian Aalund Studentermedhjælper +4587168103 1611, 044
Kruse, Casper Postdoc casper.kruse@dent.au.dk
Küseler, Annelise Afdelingstandlæge annelise.kuseler@dent.au.dk +4587167495 1613, 416
Langgaard, Hanne Sekretær hanne.langgaard@dent.au.dk +4587168102 1611, 346
Laspia, Aikaterini Klinisk lærer aikaterini.laspia@dent.au.dk +4587167416 1613, 414
Lassen, Solveig Berkhoudt Klinikassistent solveig.lassen@dent.au.dk 1613, 345
Lau, Ellen Frandsen Lektor ellen.frandsen@dent.au.dk +4540157495 1610, 398
Lauritsen, Gitte Klinikassistent gitte.lauritsen@dent.au.dk +4587138990 1614, 274
Laursen, Morten Godtfredsen Afdelingstandlæge morten.godtfredsen.laursen@dent.au.dk +4587167435 1613, 416
Leegård, Helle Sundhedsfaglig personaleleder af klinikassisternerne hele@dent.au.dk +4528992077 1613, 344
Leonhardt, Dirk Cheftekniker dirk.leonhardt@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Lindelof, Dorte Specialkonsulent dlindelof@dent.au.dk +4522322729 1613, 445
Linderup, Mette Werner Ph.d.-studerende mwl@dent.au.dk
Lindtoft, Ulla Bæk Sektorleder, ledende tandlæge lindtoft@dent.au.dk +4587167098 1614, 393
Lomholt, Lisbeth Brixen Klinisk lærer lomholt@dent.au.dk
Lopez, Rodrigo Professor rlopez@dent.au.dk +4587168112 1610, 284
Lorentzen, Helle Bruun
Løvschall, Henrik Lektor loev@dent.au.dk +4587168118 1611, 044
Lund, Kirsten Refslund Tandplejer kirsten.lund@dent.au.dk +4587167443 1613, 425
Lundberg, Inger Melholt Klinisk lærer inlu@dent.au.dk
Lyk, Jeanette Undervisningsassistent j.lyk@dent.au.dk +4587167323 1613, 366
Lüttge, Birgitte klinikleder birgitte@dent.au.dk +4587152005 1614, 199B
Maarup, Annette Klinisk lærer maarup@dent.au.dk
Madhan, Sivaranjani Ph.d.-studerende sri@dent.au.dk
Madsen, Gunver Undervisningstandlæge gunver@dent.au.dk +4587167087 1610, 376
Madsen, Jannie Slot Klinikassistent jannie.slot.madsen@dent.au.dk +4587167432 1613, 123
Madsen, Sussi Bioanalytiker sussi.madsen@dent.au.dk +4587168136 1611, 241
Manzolli Leite, Fabio Renato Lektor fabio@dent.au.dk
Mark, Niels Undervisningstandlæge nmark@dent.au.dk +4587167089 1610, 376
Martinussen, Lene Meilstrup Studieleder martinus@dent.au.dk +4587167241 1614, 389
Mashaly, Omar omashaly@dent.au.dk
Mathiesen, Søren Læssøe Studielektor slm@dent.au.dk
Matsuzaki, Satoshi Gæsteforsker satoshi@dent.au.dk
Matzen, Louise Hauge Lektor louise.hauge.matzen@dent.au.dk +4587167457 1613, 110
Mehrabi, Soudabeh Tandtekniker mehrabi@dent.au.dk +4587167087 1611, 341
Mirowski, Elzbieta Agnieszka Roman Klinikassistent elzbieta@dent.au.dk
Modin, Kristina Klinikassistent kristina.modin@dent.au.dk +4587167429 1613, 258
Moland, Julianne videreuddannelsesstuderende jumo@dent.au.dk
Molsen, Sanne Undervisningsassistent molsen@dent.au.dk +4587167097 1614, 382
Moore, Rod Klinisk lærer rod.moore@dent.au.dk +4587167334 1613, 322
Mortensen, Anne Agger Tandlæge anneagger@dent.au.dk +4587167495 1613, 416
Mortensen, Jette Braüner Klinikassistent jettem@dent.au.dk +4587167079 1613, 360