Medarbejdere

Søg efter en person

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Hermansen, Mette Klinikassistent mette.hermansen@dent.au.dk +4587167426 1614, 189
Hjorth, Tine Afdelingstandlæge tine.hjorth@dent.au.dk +4587167435 1613, 418
Hoeg, Anne Marie Rie Faglærer amhoeg@dent.au.dk +4521998943 1610, 181
Holtet, Hanne Thorsdatter Klinisk lærer hanne.holtet@dent.au.dk +4587167454 1613, 233
Holze, Mette Møller Undervisningsassistent mmoeller@dent.au.dk 1610, 181
Hornhaver, Helle Tandlæge, koordinator for efter- og videreuddannelse, Erhvervsam hornhaver@dent.au.dk +4587168274 1610, 186
Hornsleth, Inger Faglærer ihornsleth@dent.au.dk +4587167092 1613, 451
Hove, Lise Psykolog hove@dent.au.dk +4587168278 1614, 386
Hovgaard, Ole klinikleder hovgaard@dent.au.dk +4529614466 1610, 494
Hvid, Hanne Undervisningstandlæge hannehvid@dent.au.dk +4587167081 1610, 178
Hørsted, Caroline Bindslev Viceinstitutleder for uddannelse choersted@dent.au.dk +4587168283 1610, 190
Ilsøe, Mette Borgbjerg Afdelingstandlæge mbi@dent.au.dk
Isenshtat, Alona videreuddannelsesstuderende alonauvaidov@dent.au.dk +4587167479 1613, 413
Isidor, Flemming Professor flemming.isidor@dent.au.dk +4587168127 1610, 384
Jakobsen, Pia Marstrand
Janerka, Pia Klinikassistent pia.pleth@dent.au.dk +4587167445 1613, 258
Jensen, Anne Birkeholm Ph.d.-studerende abj@dent.au.dk
Jensen, Bente Klinikassistent bente.jensen@dent.au.dk +4587167496 1614, 189
Jensen, Bente Maibøl Tandtekniker bente.m.jensen@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Jensen, Birgitte Mølgaard Klinisk lærer bije@dent.au.dk
Jensen, Elisabeth Hjerrild Faglærer ehjensen@dent.au.dk +4528992257 1610, 176
Jensen, Inge Juul Tandplejer inge.jensen@dent.au.dk +4587167432 1613, 123
Jensen, Jesper Bak Afdelingstandlæge jesper.bak@dent.au.dk +4587167428 1614, 191
Jensen, Karin Møller Tandtekniker kjensen@dent.au.dk +4587168083 1613, 041
Jensen, Lars Stig Klinisk lærer larsjensen@dent.au.dk 1613, 322
Jensen, Linda Sekretær lindaj@dent.au.dk +4587168397 1614, 384
Jensen, Siri Beier Institutleder siri@dent.au.dk +4587168157 1613, 144
Jeppesen, Susanne
Jepsen, Jørn Lund Afdelingstandlæge jljepsen@dent.au.dk +4587168474 1613, 326
Johannesen, Lars Hjelm Klinisk lærer lhjo@dent.au.dk
Johnsen, Winnie Friis AC-fuldmægtig wfj@dent.au.dk +4587167422 1613, 148
Josephsen, Kaj Professor emeritus kaj.josephsen@dent.au.dk
Jozan, Saeed videreuddannelsesstuderende saeedjozan@dent.au.dk
Jungnickel, Luise Ph.d.-studerende ljungnickel@dent.au.dk
Justsen, Sandie Ørum Tandtekniker s.justsen@dent.au.dk +4587167471 1613, 041
Juul, Mads Klinisk lærer mads.bjerregaard.juul@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Jønsson, Trine Zederkof Sekretær tzj@dent.au.dk +4587162574 1610, 491
Jørgensen, Alice Klinikassistent alice.joergensen@dent.au.dk +4587167456 1613, 013
Jørgensen, Jette Nedergaard Klinisk lærer jette.nedergaard@dent.au.dk +4587168094 1613, 230
Jørgensen, Joan Damtoft Karmark Klinikassistent jds@dent.au.dk +4587138990 1614, 276
Jørgensen, Klaus Balle Sekretær kbjoergensen@dent.au.dk +4587168523 1614, 384
Kaarup-Christensen, Dorte Afdelingstandlæge dkc@dent.au.dk
Kaarup-Christensen, Morten Afdelingstandlæge mkc@dent.au.dk
Kambourakis Johnsen, Karina Videnskabelig assistent karinakj@dent.au.dk
Kammersgaard, Finn Tekniker fkammersgaard@dent.au.dk +4587167417 1610, 096
Karring, Eva Studielektor karring@dent.au.dk +4587168085 1610, 197
Kirkevang, Lise-Lotte Lektor llki@dent.au.dk +4587168101 1613, 127B
Kjeldsen, Mette Timelærer kjeldsen@dent.au.dk
Kjær, Mette Fuglsig Klinikassistent mefs@dent.au.dk +4587167426 1613, 284
Knudsen, Enette Berndt Korrespondent enette@dent.au.dk +4587168152 1610, 282